|
0 actieve gebruikers Inloggen bestaande gebruiker Aanmelden nieuwe gebruiker Naar mobiele versie |
||||
Wie zijn de eerste drie rechters die het volk Israël leiden als het in Kanaän woont?
In Rechters 3 vanaf vers 7 staat de geschiedenis van de eerste drie rechters: Otniël, Ehud en Samgar.
Psalm 72 is een gebed van of voor Salomo als hij zijn troon bestijgt.
De psalmist schrijft: "Geef, o God, ........ aan de koning, ........ aan de koningszoon.
God had zijn gerechtigheid aan de koningszoon gegeven. Maar ook zijn wetten om naar te handelen.
In het evangelie volgens Johannes staat dat Jezus, niet lang voor zijn sterven, op een ezelsveulen de stad Jeruzalem binnenrijdt.
Welke profeet uit het Oude Testament heeft dat al voorspeld?
Zacharia had voorspeld dat de koning van Israël zou komen, bekleed met gerechtigheid en zege; nederig en rijdend op een ezel, op een hengstveulen, het jong van een ezelin.
De HSV heeft hier: dat de koning van Israël zou komen, rechtvaardig en als een Heiland, arm en rijdend op een veulen, het jong van een ezelin.
Het laatste boek van de Bijbel heet Openbaring. Bij de derde bazuin in hoofdstuk 8 van dit Bijbelboek sterven veel mensen.
Waardoor?
De Bijbel zegt: "De derde engel blies op zijn bazuin. Uit de hemel viel een grote ster, die zo fel brandde als een fakkel. Hij viel op een derde deel van de rivieren en op de waterbronnen. De naam van de ster is Alsem. Dat derde deel van het water werd alsem. Veel mensen stierven door het water, dat bitter geworden was."

© 2015 - Martin van Toll Producties |