2813 actieve gebruikers Inloggen bestaande gebruiker Aanmelden nieuwe gebruiker Naar mobiele versie |
||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Wie heeft deze attributen gebruikt?
De Filistijnse reus Goliat bespotte de God van Israël. David durfde het aan, tegen hem te strijden en hij versloeg Goliat met een slinger en een steen (1 Samuel 17).
Welk Bijbelboek in het Oude Testament volgt op het boek Ezra?
Genesis is het eerste Bijbelboek.
Lucas staat in het Nieuwe Testament.
Jona heeft Gods oordeel aangekondigd aan de stad Nineve. De mensen tonen berouw en God besluit om de straf niet door te laten gaan.
WAAR of NIET WAAR: Jona is opgelucht omdat Nineve gespaard blijft.
In de Bijbel staat dat Gods besluit grote ergernis opwekte bij Jona en dat hij kwaad werd. Het frustreert hem, vooral omdat hij van tevoren al wel gedacht had dat alles anders zou lopen dan gepland.
Als Paulus, voordat hij bekeerd is, op weg is naar Damascus om daar de christenen gevangen te nemen, wordt hij omstraald door een licht uit de hemel. Hij hoort een stem zeggen: "Ik ben Jezus, die jij ........ ."
Paulus hoort de stem van Jezus.
Jezus werd ook wel 'Christus' genoemd wat 'gezalfde' betekent. Daarom worden zijn volgelingen 'christenen' genoemd.
© 2015 - Martin van Toll Producties |