2815 actieve gebruikers Inloggen bestaande gebruiker Aanmelden nieuwe gebruiker Naar mobiele versie |
||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
God liet een grote watervloed over de aarde komen. Zelfs de hoogste bergen kwamen onder water te staan.
Tot hoever boven de bergen reikte het water?
Het water kwam tot vijftien el boven de hoogste berg te staan. Zie Genesis 7:19,20.
Kan een dode vlieg nog iets doen volgens Prediker?
Eén dode vlieg kan een hele kostbare zalf bederven.
In Prediker 10:1 staat: “Een kostbare zalf bederft al door één dode vlieg, een beetje dwaasheid maakt de beste wijsheid ranzig."
In Matteüs wordt verteld over de verheerlijking op de berg. Hier spreekt God de Vader: "Dit is mijn geliefde Zoon, in Hem vind Ik vreugde."
Wat volgt daarna?
God zegt specifiek: "Luister naar Hem."
Paulus zegt over het werk van Christus: "Ter wille van ons heeft God Hem die de zonde niet kende één gemaakt met de zonde, zodat wij in Hem ........ voor God konden worden."
In 2 Korintiërs 5:21 staat: "Ter wille van ons heeft God Hem die de zonde niet kende één gemaakt met de zonde, zodat wij in Hem rechtvaardig voor God konden worden."
© 2015 - Martin van Toll Producties |